Hakkımızda

HakkımızdaEymen Turizm Ankara’da 2013 yılında kurulmasına rağmen Yüksel Grup kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde farklı araç modelleri ve fiyatları ile adını duyuran firma farklı hizmetleri ile birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Günümüzün en önemli sektörleri arasında yer alan Turizm sektöründe yeni araç filosu ile hizmet vermeye başlayan Eymen Turizm, uzun yolculuklarınızı daha keyifli bir hale getirmeyi hedeflemektedir. Sektörün en eski firmalarından olması ve filosunda bulunan araçların yüksek model olmasıda firmanın tercih edilmesinde etkilidir.

Özel olarak misafirlerinizi Türkiye’nin her ilinde karşılayarak şöförlü araç ve transfer hizmetlerinizi de gerçekleştirmenize yardımcı olan firmamız özel fiyat indirimleri sayesinde Turizm sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmektedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalmasını hedefliyoruz.
Çalışma ortamı ile personellerimizin daha iyi anlayış içinde müşterilere saygı içerisinde hizmet vermesiniz hedefliyoruz.

Verimlilik ve çalışma prensibi ile filosunun araçlarını her yıl genişleterek daha çok talep edilmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Güven içerisinde sunduğu araç modelleri ve fiyatlarına uygun hareket ederek geleceğe farklı bir anlayış ile adını benimsetmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Turizm sektöründe verdiğimiz hizmet alanlarını arttırmak.Personolimizin yabancı dil öğrenmesini sağlayarak, her dilden kişiye hizmet verebilmek
Filomuzda bulunan araçların yolcu taşıma kapasitesine göre, daha fazla kişinin hizmet almasını sağlamak.
Eymen Turizm denildiğinde, tanınmış bir firma olmayı hedeflemek.